Menu

Serial ciemności Dark

6 stycznia 2018 - Seriale
Serial ciemności Dark

Od jakiegoś czasu oglądamy seriale. Bardzo chętnie, ponieważ jest to świetna alternatywa dla filmu. Seriale (zazwyczaj) są krótsze i pozwalają nam bardziej zżyć się z bohaterami, ale również dłużej dostarczają nam radości – oczywiście te, które przypadną nam do gustu.

W ostatnich tygodniach nadrabiam więc moje serialowe zaległości i zacząłem od serialu Netflixa Dark. Pierwszy minus jaki zauważyłem to język – serial jest produkcji niemieckiej i w takim też języku porozumiewają się bohaterowie. Na szczęście serial tak szybko wkręca, że zapomina się o tym, że wszyscy mówią po niemiecki.

Fabuła generalnie dotyczy podróżowania w czasie. Co prawda ja zauważyłem tam kilka nieścisłości, ale nie będę o nich na ten moment pisał, żeby za dużo nie zdradzać tym, którzy dopiero zabierają się za serial. W serialu pojawia się też kwestia zaginionych dzieci oraz różnych dziwnych sytuacji. Serial jest dosyć mroczny, ale zagrany bardzo dobrze, a tajemnica, która jest tam pokazana naprawdę wciąga. Polecam, sprawdźcie sami.

K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *