Menu

Powrót żywych robotów

28 marca 2018 - Seriale
Powrót żywych robotów

Już niebawem, dostępna będzie druga seria genialnego serialu Westworld. Jest to opowieść o parku rozrywki dla dorosłych. Każdy kto chce może tam pojechać, aby spełnić zwoje zachcianki. W parku, gospodarzami są maszyny, które do złudzenia przypominają ludzi i tak też się zachowują.

Już w pierwszym sezonie okazuje się, że roboty zaczynają rozumieć co się wokół nich dzieje, a nie tylko odgrywać wcześniej napisane scenariusze. Jest to bardzo ciekawy i nietypowy serial, w którym aktorzy perfekcyjnie grają swoje role.

Nowa, druga seria rozpocznie się 22 kwietnia i również będzie miała 10 odcinków. My już nie możemy się doczekać dalszych losów bohaterów i będziemy czekać na to co wydarzy się w najnowszym sezonie. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tego serialu to koniecznie go sprawdźcie, bo naprawdę warto. Najlepiej w jakiś wolny dzień, żebyście mogli obejrzeć tyle odcinków ile będziecie mieli ochotę, bez ryzyka, że zaśpicie do pracy, albo pójdziecie do niej niewyspani. Gorąco polecamy i czekamy na Wasze opinie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *