Menu

Artyści i celebryci – ludzie jak my

18 czerwca 2018 - Rozkminki
Artyści i celebryci – ludzie jak my

Większość społeczeństwa zazdrości życia gwiazdom. Nagminnie przeglądamy profile na serwisach społecznościowych znanych piosenkarzy, aktorów, czy pozostałych sławnych osób. Myślimy, że posiadają życie perfekcyjne i że też pragnęlibyśmy być kimś sławnym. Natomiast należy mieć na względzie, iż gwiazdy to tacy sami zwyczajni ludzie jak my, jacy posiadają takie same kłopoty na głowach, zwyczajne rachunki do uregulowania itd.

Robin Williams

Depresja wśród aktorów kończy się czasem bardzo źle…

Musimy mieć na uwadze, iż de facto to co widzimy z życia danego artysty, przykładowo aktora, to jedynie kawałek jego życia, taka osoba tak jak my musi zrobić zakupy, pranie, czy posprzątać mieszkanie. Ponadto powinna też dać sobie radę ze swą popularnością. Jak przebywamy na koncercie naszej ulubionej gwiazdy to pragniemy żeby na scenie zrobili show. Jeśli jest to nasz ulubiony twórca oraz jest obecnie na fali, to należałoby przemyśleć to, iż w takich okolicznościach nasi idole niezwykle często korzystają z różnego rodzaju coachingów, lub terapii – klik, aby być w stanie sobie poradzić z popularnością, wydaje się to ogromnie istotne oraz zdrowe podejście, dlatego, że czasami taka nagła przemiana życia, potrafi się źle odbić na życiu takowej postaci, a nie o to w końcu chodzi.

Zobacz dla porównania: https://www.superego.com.pl/coaching-osobisty/

Niezwykle częstokroć znani artyści czerpią też z pomocy psychologa w sprawach trudnych, jak np. problemy rodzinne, czy jakieś zawodowe niepowodzenie. To powinno dać nam do myślenia, jeżeli znani artyści korzystają ze wsparcia, by polepszyć wygodę swojego życia, to być może my także powinniśmy w trudnych dla nas sprawach, pójść do psychologa i popracować nad bieżącymi problemami.

Wielcy artyści niezwykle często mają również ogromną pomoc od swej rodziny, czy bliskich przyjaciół oraz z tego też powinniśmy brać przykład. Warto też mieć na uwadze, że nas nie śledzą dziennikarze, którzy w każdej sekundzie chcą zrobić nam zdjęcie nawet gdy mamy kiepski dzień i żadna osoba na forum nie podważa wszystkich naszych kroków – jest to przewaga którą my mamy nad gwiazdami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *