Menu

Inspiracja w serialach

22 sierpnia 2018 - Seriale
Inspiracja w serialach

To co kojarzy nam się ze Stanami to bez wątpienia duże samochody oraz wielkie domy. Występuje to prawie w każdym filmie, czy serialu produkcji amerykańskiej. W domach tych są pewne elementy, które warto przemycić do naszych mieszkań.

Z pewnością, to co się kojarzy z dużymi amerykańskimi domami to beton architektoniczny na ścianach. Jest to dosyć surowy wygląd, ale amerykanie potrafią ocieplić każde mieszkanie. W większości seriali można zauważyć, że prawie na każdej ścianie widnieją rodzinne zdjęcia. Jest to jedna z cech charakterystycznych tych mieszkań.

Oczywiście jeżeli dla nas byłoby to zbyt surowe, to zawsze możemy zdecydować się na beton dekoracyjny, który wygląda nieco inaczej i będzie lżejszy w naszym mieszkaniu. To co możemy zaobserwować w amerykańskich serialach to również duże okna, których zazwyczaj też jest dosyć dużo. Dzięki temu mieszkania są dobrze oświetlone i dzięki temu też optycznie wydają się na większe.

Takie mieszkania bardzo często też posiadają kominki – jest to również jedna z cech charakterystycznych, którą możemy zauważyć w filmach. Zawsze warto szukać w serialach inspiracji do swoich domów, bo zawsze możemy podpatrzeć jakieś ciekawe rozwiązania.

Jeżeli marzy nam się taki – https://www.modernconcrete.pl/dom-lub-mieszkanie-w-stylu-industrialnym/ – dom w stylu industrialnym, ale nie wiemy za bardzo jak się zabrać za aranżację naszych wnętrz to zawsze warto skorzystać z pomocy architektów, czy dekoratorów wnętrz, którzy z pewnością nam podpowiedzą jak odpowiednio urządzić nasz dom.

Takie mieszkanie w stylu industrialnym jest ostatnio bardzo modne wśród gwiazd i od nich też możemy czerpać inspiracje na wygląd naszego domu. Gdy ogląda się seriale amerykańskie, to aż chciałoby się zamieszkać w jednym z takich dużych domów, które najczęściej są urządzone w taki sposób, że aż bije od nich ciepło.

Warto natomiast mieć na uwadze fakt, że im większy dom wybierzemy, tym większe będą koszty jego utrzymania. Możemy więc zdecydować się tylko na pojedyncze elementy amerykańskiego wystroju w naszych domach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *