Menu

Problemy zdrowotne sławnych artystów

12 grudnia 2018 - Rozkminki
Problemy zdrowotne sławnych artystów

Dolegliwości zdrowotne nie są problemem tylko szarej masy. Odnoszą się również artystów. Nie zdaje się być to czymś nieoczywistym, a w aktualnych czasach nikt się z tym nie ma potrzeby kryć oraz nikt nie jest przez własne choroby dyskryminowany. Zwykle raczej wzbudza on żal społeczności. Zazwyczaj znani muzycy i inni artyści korzystają i używają własną popularność dobrze oraz włączają się w aranżowanie akcji zbierania datków dla osób z problemami zdrowotnymi. Otwierają się cały czas nowe fundacje, a w internecie cały czas wyskakują zachęcające informacje o składkach pieniędzy.

Osoba sławna, która jest chora, może prędko rozreklamować zbiórkę oraz nazbierać pieniądze na pomoc ludziom w takiej samej sytuacji fizycznej, w której ta sławna osoba jest. Ma również okazję na poszerzenie świadomości o danej dolegliwości. Osoba, która odnosi popularność w branży kreatywnej zdaje się być doskonałym wzorem do naśladowania dla schorowanych, którzy często potrzebują podpory. Owa znana osoba, która pomimo choroby osiąga sukcesy, zdaje się być doskonałym dla nich wzorem i udowadnia, że można wygrać albo po prostu cieszyć życiem z chorobą, a dawanie za wygraną nie jest opcją.

Wiele osób, zapewne dużo więcej, aniżeli by się można było spodziewać, na przykład to diabetycy. Gwiazdy obnoszą się z posiadaniem pompy insulinowej, czy też z wstrzykiwaniem sobie insuliny w centrum miasta. Badanie cukru we krwi przykładowo chwilę przed wyjściem na scenę również przeprowadzane w ukryciu. Da się czasami wyszukać informacje o gwiazdach hollywoodzkich, które zapadły w komę cukrzycową oraz po przebudzeniu świadomie rozpowiadają się na temat swojej bolączki oraz sposobach jej kontrolowania. Tematem tabu przestaje być również choroba nowotworowa. Wręcz przeciwnie – coraz więcej gwiazd promuje profilaktykę w tym zakresie.

Drudzy chorują na przykład na ciągłe bóle. Twórcy coraz pewniej wspominają na ten temat w wywiadach i zarazem w pewnym sensie reklamują metody ich kurowania. Mnogość ludzi spotyka się z tymi przypadłościami, nawet o tym nie wiedząc. Dokucza im ból głowy, kłuje w brzuchu, łamią kości. W momencie, w którym chorują na coś podobnego również artyści, muzycy, malarze – nam zdaje się być lepiej, bo mamy świadomość, że to jest coś normalnego. Od sław dowiadujemy się, że często łykanie miliona tabletek nie jest rozwiązaniem, że istnieją lepsze możliwości na walkę z bólem, przykładowo rehabilitacja, zielarstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *