Menu

Kino w ogródku? Czemu nie!

29 lipca 2019 - Filmy
Kino w ogródku? Czemu nie!

W lipcu i sierpniu aż się prosi, by spędzać większość wieczorów na dworze. Największe ośrodki miejskie wykorzystując ten stan rzeczy, często przygotowują kina plenerowe. Fajną opcją jest zgapić od nich pomysł i zrobić takie spotkanie we własnym ogródku. Albo na dużym balkonie. To rewelacyjny pretekst, by poznać nowych sąsiadów.

Czego potrzebujesz, by zorganizować taką tematyczną imprezę dla fanów filmów? Najważniejszy okazuje się sprzęt do puszczania wybranych produkcji filmowych. Gdy nie posiadasz specjalistycznego wyświetlacza, przygotuj obrus lub inny kawałek materiału i skieruj na nie rzutnik. Meble ogrodowe tylko dodatkowa możliwość, tak naprawdę wystarczające będą poduchy i koce. Lecz jeśli nie chcesz usadzać znajomych na ziemi, zainwestuj w krzesła z technorattanu. bardziej komfortowa będzie kanapa ogrodowa (ewentualnie kanapa na taras, jeśli nie jesteś w posiadaniu ogrodu), ale ona także zajmie większą przestrzeń. Najbardziej pojemna będziejest prawdopodobnie drewniana ławka. Tak czy siak zachęcam cię do odpuszczenia utartych zwyczajów i użycia poduch, karimat czy innych tego typu siedzisk. To sprawi, że zmieści się dużo osób, nastrój będzie swobodny i nie ma ryzyka kłótni o to, komu teraz przysługuje kanapa ogrodowa lub czy krzesła z technorattanu nikomu nie zasłaniają.

Potem zostanie już tylko sprawa wybrania filmu. Dobrym pomysłem jest zrobić krótki czas wcześniej sondę pośród zaproszonych gości lub zapowiedzieć konkretny film. Na pewno nie zostawiajcie wyboru na ostatnią chwilę: zanim coś wybierzecie, zostanie za mało czasu na sam seans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *