Menu

Pociągiem na wydarzenie kulturalne! Czyli wakacyjne imprezy kulturalne, na których musisz być!

17 czerwca 2022 - Muzyka
Pociągiem na wydarzenie kulturalne! Czyli wakacyjne imprezy kulturalne, na których musisz być!

Z całą pewnością każdy z nas choć raz w życiu poczuł smak muzycznych festiwali, przez które każde wakacje stawały się o wiele atrakcyjniejsze i szalone! Ponieważ wakacje ruszyły z kopyta, chcemy przedstawić Wam gdzie, niewątpliwie powinniście wybrać się ze swoimi przyjaciółmi, jak również bliskimi. Każda ciekawa przygoda powinna zacząć się na dworcu kolejowym! Pamiętajcie tylko aby nie przegapić pociagu – by mieć pewność, że dotrzecie na konkretne wydarzenie wakacyjne, koniecznie sprawdźcie sieciowy rozkład jazdy pociągów! Jeśli zatem w Waszej głowie zrodzi się zagwozdka „Gdzie jest mój pociąg?”, jesteśmy pewni, że wykaz połączeń Wam pomoże! Radar pociągów dostępny jest również na stronie przewoźnika: jak sprawdzić gdzie jest mój pociąg?

Mówiąc o muzycznych imprezach, nie można nie powiedzieć o jednej z najpopularniejszych imprez, a konkretnie o Open’er Festival! Ta niesamowita inicjatywa organizowana jest każdego roku w nad morzem i zbiera w jednym miejscu rzesze osób z całego kraju! Warto powiedzieć, że Open’er to impreza podczas której każdy usłyszy swój ukochany gatunek muzyczny! Z uwagi na to, iż to nie gdzie indziej tylko tam grają na scenie najpopularniejsze sławy muzyczne z różnych krajów, sieć PKP uruchamia łatwy dojazd z praktycznie wszystkich dworców w naszym kraju (na tej stronie znajdziesz informację jak kupić bilet kolejowy przez internet), m.in. z dworca PKP Legnica czy też z dworca PKP Wałbrzych Główny.

Koniecznym punktem na imprezowej mapie wakacyjnej, koniecznie musi być stolica Małopolski – to właśnie tam ma miejsce niezwykle znany Kraków Live Festival. Organizatorzy koncertu, podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń kulturowych, co roku dbają o to, by każdy miłośnik muzyki mógł się znakomicie bawić – jest tam wiele rodzajów muzyki, zaczynając od rocka, przez pop, aż po rap czy hip-hop!

Szczególnie przesławnym już eventem jest impreza w Jarocinie. Rozczytując rozkład jazdy pociągów (pomocna może okazać się internetowa wyszukiwarka połączeń kolejowych), na pewno znajdziesz kurs na wspomniany festiwal! Wszelkie największe polskie gwiazdy w tym samym miejscu, na jednej scenie! Tak jak w przypadku wcześniej przywołanych imprez, masz możliwość zakupić zarówno jednodniowy karnet, jak i kilkudniowy karnet!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *